LEKARZE

Nasi lekarze chirurdzy plastycy są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a lekarze dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Uczestniczymy w kongresach tematycznych w Polsce i za granicą, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody leczenia.

Dr
Patrycja Gajda

Dermatologia kliniczna i estetyczna

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach półrocznego stypendium studiowała na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu.

Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzi zajęcia ze studentami w języku polskim oraz angielskim.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach (w zakresie dermatoskopii, trichoskopii oraz medycyny estetycznej), a także uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych i warsztatach. Interesuje się dermatochirurgią oraz nieinwazyjną diagnostyką chorób skóry.

Centrum Chirurgii Plastycznej
Malia

ul. gen. J. Zajączka 11 (wejście od ulicy Rydygiera), 01-510 Warszawa

tel./faks 22 331 07 32
tel. 22 621 66 26
tel. kom. 695 383 338

kontakt@centrummalia.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 20.00

Zadzwoń 22 331 07 32