LEKARZE

Nasi lekarze chirurdzy plastycy są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a lekarze dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Uczestniczymy w kongresach tematycznych w Polsce i za granicą, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody leczenia.

Dr n.med.
Kamil Pietrasik

Dr n.med. Kamil Pietrasik - Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Od wielu lat pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP SPSK im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. W latach 1997-2012 prowadził działalność dydaktyczną jako asystent w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM.

Instruktor w Klinice Chirurgii Plastycznej Univeristy of Alabama, Birmingham, USA (2012-2013), gdzie pod okiem światowej sławy ekspertów (Dr Luis Vasconez, Dr James Grotting) doskonalił swoje umiejętności z chirurgii estetycznej. Odbył liczne staże i szkolenia w Polsce i USA (m.in. w Harvard Medical School, Iowa University, University of Alabama, Birmingham).

W 1999 r. nostryfikował dyplom lekarza w Stanach Zjednoczonych (certyfikat ECFMG) oraz uzyskał amerykańskie prawo wykonywania zawodu.

Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej).

Autor ponad stu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych w kraju i za granicą. Za swoją działalność został uhonorowany nagrodami i stypendiami (m.in. Fundacji im. Stefana Batorego, Nagroda Rektora WUM).

Od 20 lat jego pasją jest chirurgia plastyczna i chirurgia ręki.

Centrum Chirurgii Plastycznej
Malia

ul. gen. J. Zajączka 11 (wejście od ulicy Rydygiera), 01-510 Warszawa

tel./faks 22 331 07 32
tel. 22 621 66 26
tel. kom. 695 383 338

kontakt@centrummalia.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 20.00

Zadzwoń 22 331 07 32