LEKARZE

Nasi lekarze chirurdzy plastycy są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a lekarze dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Uczestniczymy w kongresach tematycznych w Polsce i za granicą, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody leczenia.

Dr
Maria Molska

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej. Ukończyła dwuletnią szkołę Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie zdobywała wiedzę i praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej oraz małe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Interesuje się zarówno chirurgią estetyczną jak i rekonstrukcyjną.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą.

Centrum Chirurgii Plastycznej
Malia

ul. gen. J. Zajączka 11 (wejście od ulicy Rydygiera), 01-510 Warszawa

tel./faks 22 331 07 32
tel. 22 621 66 26
tel. kom. 695 383 338

kontakt@centrummalia.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 20.00

Zadzwoń 22 331 07 32