Operacja piersi, plastyka brzucha ENG

Powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Wykonujemy również podniesienie i zmniejszenie piersi, operacje rekonstrukcyjne, a także plastykę brzucha

Zobacz więcej

Operacja piersi, plastyka brzucha 2

Powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Wykonujemy również podniesienie i zmniejszenie piersi, operacje rekonstrukcyjne, a także plastykę brzucha 2

Zobacz więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia to jedna z niewielu klinik, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Nasze Centrum jest kontynuacją działalności Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, gdzie ponad 40 lat temu specjaliści chirurgii plastycznej wraz z dermatologami rozpoczęli współpracę zapewniającą profesjonalne i kompleksowe leczenie.

Do dziś utrzymujemy tę tradycję – w klinice przy ul. Zajączka 11 oferujemy wielospecjalistyczną opiekę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Poznaj nasz zespół

Co robimy?

Wykonujemy operacje chirurgii plastycznej w szerokim zakresie – zarówno lecznicze jak i korekcyjne oraz odmładzające, m. in. plastykę powiek, lifting twarzy i szyi, korekcje nosa, operacje piersi czy plastykę brzucha.

Zajmujemy się również chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych, w tym znamion i nowotworów. Specjalizujemy się w zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie twarzy i kończyn po wypadkach lub leczeniu onkologicznym.

Wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii ręki. Większość operacji przeprowadza znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii ręki, chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii – dr n.med. Marek Molski. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rekonstrukcje opuszek pourazowo skróconych palców rąk. Operacje te pozwalają wydłużyć palec i poprawić wygląd paznokcia.

Prowadzimy szeroką działalność w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej – dermoskopową ocenę znamion, leczenie trądziku, naczyniaków i przebarwień, modelowanie twarzy preparatami kwasu hialuronowego czy usuwanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej.

Zobacz ofertę

Chirurgia plastyczna

Operacje piersi, chirurgia ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, chirurgia ogólna i naczyniowa, laryngologia, dermatologia estetyczna, zabiegi korekcyjne laserem.

» Zobacz więcej

Chirurgia plastyczna 2

Operacje piersi, chirurgia ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, chirurgia ogólna i naczyniowa, laryngologia, dermatologia estetyczna, zabiegi korekcyjne laserem. 2

» Zobacz więcej