Nasi lekarze

Prawie wszyscy nasi lekarze ze specjalnością z zakresu chirurgii plastycznej są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Na bieżąco, czynnie uczestniczymy w europejskich i światowych kongresach tematycznych, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody.

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
 

dr Patrycja Gajda

Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach półrocznego stypendium studiowała na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu.
Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzi zajęcia ze studentami w języku polskim oraz angielskim. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach (w zakresie dermatoskopii, trichoskopii oraz medycyny estetycznej), a także uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych i warsztatach.
Interesuje się dermatochirurgią oraz nieinwazyjną diagnostyką chorób skóry.

Left Menu Icon
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia