Nasi lekarze

Prawie wszyscy nasi lekarze ze specjalnością z zakresu chirurgii plastycznej są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Na bieżąco, czynnie uczestniczymy w europejskich i światowych kongresach tematycznych, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody.

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
 

dr n. med. Kamil Pietrasik

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Instruktor w Klinice Chirurgii Plastycznej, Univeristy of Alabama at Birmingham w Stanach Zjednoczonych (2012-2013).
Zatrudniony w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, Szpital im. Prof. Orłowskiego w Warszawie oraz Zakładzie Anatomii Prawidłowej i  Klinicznej WUM (1997-2012).
Autor ponad stu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych w kraju i za granicą.
Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej)
Za swoją działalność uhonorowany nagrodami i stypendiami w kraju i za granicą (m.in. Fundacji im. Stefana Batorego, Nagroda Rekora WUM)
Odbył liczne staże i szkolenia w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Francji (m.in. w Harvard Medical School, University of Alabama at Birmingham, Iowa University).
W 1999r nostryfikował dyplom lekarza w Stanach Zjednoczonych (Certyfikat ECFMG) i uzyskał amerykańskie prawo wykonywania zawodu (Medical License).
W latch 2012 – 2013 fellow/instruktor w Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama at Birmingham, Stany Zjednoczone gdzie pod okiem światowej sławy ekspertów (Dr Luis Vasconez, Dr James Grotting) doskonalił swoje umiejętności z chirurgii estetycznej.
Od 20 lat jego pasją jest chirurgia plastyczna i chirurgia ręki.

Left Menu Icon
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia