Nasi lekarze

Prawie wszyscy nasi lekarze ze specjalnością z zakresu chirurgii plastycznej są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a dermatolodzy należą do Polskiego Towarzystwa Dermatologii. Na bieżąco, czynnie uczestniczymy w europejskich i światowych kongresach tematycznych, cały czas rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu wiemy jak skutecznie stosować nowoczesne i bezpieczne metody.

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia
 

dr Justyna Skibińska

Jest lekarzem specjalizującym się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Brała udział w wielu kursach oraz sympozjach z zakresu medycyny anti-aging oraz dermatologii estetycznej, prowadzonych przez autorytety krajowe oraz zagraniczne, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Prelegent na tegorocznym kongresie American Academy of Dermatology oraz na 31 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego – praca „Trichoscopy in unsusual cases of lichen planopilaris”.
Nagrodzona II miejscem na Zjeździe Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w 2015 r. za pracę „Współistnienie tocznia rumieniowatego ogniskowego oraz liszaja płaskiego mieszkowego”.
Wykładowca na kursie „Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017 r.
Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, łącząc wiedzę z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Left Menu Icon
Centrum Chirurgii Plastycznej Malia